HIPCIA BALETNICA wzór schemat na szydełko

25,00 zł
Brutto

Hipcia baletnica to zabawka inspirowana jednym z Waszych pomysłów pod moim urodzinowym postem. I oczywiście wykonana na specjalne zamówienie mojej córki. Hipcię można ubierać w różne spódniczki. Taka sam może być Twoja. Wzór, który oferuję opracowałam samodzielnie. Hipcię można wykonać w dowolnych kolorach. Gotowa ma około 25 cm. Proszę pamiętaj, że to jest jedynie wzór (schemat) na szydełko (plik PDF), nie sama zabawka. 

Ilość

 

Natychmiastowa dostawa

 

100% bezpieczeństwa

 

Plik cyfrowy (pdf)

Proszę pamiętaj, że to jest jedynie wzór (schemat) na szydełko (plik PDF), nie sama zabawka. Plik będzie dostępny do pobrania natychmiast po odnotowaniu wpłaty za zamówienie. Wzór zawiera szczegółowy opis w jaki sposób wykonać hipcię balerinę. 

Użyłam bawełniano (55%)/akrylowej (45%) włóczki 100g/160m i 3 mm szydełka. Zęby i spódniczkę wykonałam z bawełniano (55%)/akrylowej (45%) włóczki 50g/160m. Wykonana na podstawie tego wzoru hipcia ma około 25 cm wysokości.

Wzór jest dostępny w dwóch językach: Polskim oraz Angielskim

Materiały jakie potrzebujesz by wykonać swoją hipcię:
* igła
* wypełnienie
* 12 mm bezpieczne oczka
* 3mm i 3,5 mm szydełko
* YarnArt Jeans Plus lub jakakolwiek bawełniana lub bawełniano-akrylowa 100g/160m włóczka
* YarnArt Jeans lub jakakolwiek bawełniana lub bawełniano-akrylowa - 50g/160m włóczka

Proszę pamiętaj by wspomnieć autora wzoru, jeśli zdecydujesz się opublikować zdjęcie maskotki wykonanej na jego podstawie!

Zobacz także